top of page

O mnie

Witajcie! Mam na imię Borys i mam 15 lat. Od najmłodszych lat kocham góry - ich majestatyczne szczyty, malownicze widoki i dziki urok natury zawsze mnie fascynowały. Moja pasja do gór przerodziła się w prawdziwą miłość, która stale się rozwija.

IMG_9161_edited.png

Uwielbiam spędzać czas na planowaniu szlaków w górach, studiując mapy i przeglądając relacje innych wędrowców. Każda wyprawa górska jest dla mnie nie tylko okazją do poznawania nowych miejsc, ale także do odkrywania samego siebie i testowania swoich możliwości.

 

Mimo mojego młodego wieku, nieustannie poszukuję nowych wyzwań i przygód w górach. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych - z determinacją i pasją przemierzam szlaki, zawsze z otwartym umysłem i sercem pełnym entuzjazmu.

 

Góry to nie tylko moje miejsce wypoczynku, ale także inspiracja i siła napędowa, która dodaje mi skrzydeł. Dlatego właśnie pragnę podzielić się moją pasją z innymi i zapraszam Was do wspólnego odkrywania piękna górskiego świata. Dołączcie do mnie w moich górskich przygodach i razem stworzymy niezapomniane wspomnienia na szlakach górskich!"

bottom of page